Фотозвіт з науково-практичного семінару «Чернігів стародавній та сучасний»

30 вересня 2017 року студенти та викладачі факультету соціології і права, cеред яких й представники кафедри теорії та практики управління, відвідали місто Чернігів у рамках науково-практичного семінару «Чернігів стародавній та сучасний».

Колектив факультету соціології і права ознайомився з історичними та архітектурними пам’ятками Чернігова, зокрема, побачив Болдіну гору, Курган Чорна Могила, Курган славетного Чернігівського богатиря, будівлю Чергінівської полкової канцелярії, Чергігівський колегіум XVII ст. та побував у підземному архітектурному комплексі XI-XIX ст. – Антонієві печери, Троїцькому соборі, Спасо-Преобреженському соборі, Єлецько-Успенському монастирі, у Соборі Святих Бориса і Гліба – храмі княжої доби.

Також колектив факультету соціології і права відвідав меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут», який був відкритий у 2006 році на залізничній станції “Крути” (с. Пам’ятне біля Крут) у вигляді старовинних залізничних вагонах.