Blog

, ,

Форум прямої демократії

4 грудня 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Форум прямої демократії”.

З вітальним словом виступили: Ярошенко В.С., в.о. голови Державної служби зайнятості  (Центрального апарату); Купрій В.О., перший заступник голови Національного агенства України з питань державної служби; Войтович Р.В., ректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, доктор наук з державного управління; Семко Н.Г., керуюча справами виконавчого апарату Київської обласної ради; Кучер В.А., заступник голови Київської ОДА; Бондаренко В.В., помічник Київського міського голови В. Кличка.

У конференції взяли участь:

Чукут Світлана Анатоліївна, д. держ. упр, професор, в.о. зав. каф. теорії та практики управління факультету соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського, голова підкомісії 281 Публічне управління та адміністрування НМК НМР МОН з темою доповіді «Електронна демократія в Україні: перемоги та перешкоди»

Переглянути презентацію «Електронна демократія в Україні: перемоги та перешкоди»

Ціпцюра Тетяна, студентка 5 курсу КПІ імені Ігоря Сікорського з темою доповіді: «Досвід надання електронних послуг Данії як дороговказ для українського електронного урядування»

Пучинець Андрій, студент 5 курсу КПІ імені Ігоря Сікорського з темою доповіді: «Урядовий портал України: проблеми та шляхи удосконалення»

Фещенко Каріна, студентка 3 курсу КПІ імені Ігоря Сікорського з темою доповіді: «Електронна демократія: шлях від влади до народу»

Лось Аліна, студентка 6 курсу КПІ імені Ігоря Сікорського з темою доповіді: «Застосування мультидисциплінарного підходу до надання соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах».