Blog

ГРАНТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ

Шановна молодь!!!

Кафедра теоріі та практики управління інформує Вас про можливість отримати грант Президента України для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері.

Гранти Президента України для обдарованої молоді – це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері.

Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років в сумі до 75 000 гривень. Проект на грант Президента України для обдарованої молоді має бути спрямований на досягнення суспільно корисних результатів у соціальній та гуманітарній сферах, зокрема на:
-створення умов для інтелектуального самовдосконалення, творчого розвитку особистості;
-утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;
-пропаганду і формування здорового способу життя;
-підвищення рівня громадської активності;
-підвищення рівня правової культури громадян, зокрема в питаннях поваги до прав і свобод людини, відповідальності за власне життя;
-підтримку або захист людей з інвалідністю;
-формування екологічної свідомості;
-протидію дискримінації за ознакою раси, етнічної приналежності, релігії і будь-якій іншій забороненій законом дискримінації;
-створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді;
-підтримку та розвиток підприємницьких ініціатив молоді;
-підтримку та розвиток волонтерського руху;
-будь-які інші види інновацій, впровадження яких приносить користь суспільству.

Заявки претендентів з міста Києва необхідно подавати до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) до 16:00 27 лютого 2015 року за адресою: вул. Дегтярівська, 31, 9 поверх, каб. 914 (ст.м. Лук’янівська, травмай № 14, 15, зупинка О.Теліги).

Телефон для довідок: (044) 483 35 82, Ірина Макаревич (відділ молодіжної політики управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту).

http://sms.gov.ua/гранти-президента-україни-для-обдар..