Відвідування колективом кафедри теорії та практики управління театру

24 квітня 2017 року колектив кафедри теорії та практики управління факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки та переглянули комедійний спектакль “Пані міністерша”Як сказала сама Пані Міністерша: “Пусть я и не министр, а министерша, но иной раз министерша важнее самого министра”.

Шалені оплески глядачів викликали слова героїв вистави: “Каждый министр прежде всего о благе своей родни заботится, а уж потом о государственном благе. Да, в конце концов, родня ему и ближе, чем государтсво!”; “Было бы замечательно, если бы будущих чиновников сперва посылали за решётку, а уж после этого принимали на государственную службу”; “Пока госпожа министерша у власти, ей полагается быть дамой высшего света, а после того, как кабинет сместят, ей совсем не обязательно быть светской дамой” (використані прямі цитати мовою, якою відбувалася вистава).

Всі залишилися приємно задоволені виставою та чудово проведеним вечором!