, ,

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”

Шановні колеги!

Маємо честь запросити Вас та Ваших студентів взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»!

З детальною інформацією про час та умови участі в Олімпіаді Ви зможете ознайомитися на офіційному сайті Олімпіади

Ми запрошуємо майбутніх учасників пройти реєстрацію на офіційному сайті Олімпіади, а також надіслати на адресу Оргкомітету оригінали Анкет учасників.

Будь ласка, зауважте, що до участі запрошуються студенти старших курсів, які навчаються за даною спеціальністю.

Розміщення іногородніх учасників буде здійснюватись у гуртожитку або готелі. Добова вартість проживання складає від 250 до 350 грн./особу.

Контактна особа з питань організації розселення гостей: Северинчик Олексій Павлович (тел. 067 297 96 79)

Лист-запрошення КПІ імені Ігоря Сікорського

З повагою,