, ,

Результати конкурса кращих практик від НАДС у 2021 році: наша кафедра серед найкращих!

За результатами конкурса, у КПІ ім. Ігоря Сікорського, на нашій кафедрі теорії та практики управління ФСП, одна з кращих підготовок магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» в Україні! Ми отримуємо друге місце у номінації «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування»»!

Переможців нагороджували:
– Наталія Алюшина (Голова НАДС);
– Стен Ньорлов (Голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи);
– Андрій Заболотний (Голова Конкурсної комісії, заступник Голови НАДС);
– В’ячеслав Кучер (член Конкурсної комісії, керівник Секретаріату Національного агентства кваліфікацій).

Трансляцію нагородження можна переглянути на офіційному YouTube-каналі НАДС: