18 жовтня 2017 року в Національній академії відбулася нарада-семінар «Сучасні підходи до проведення та оприлюднення наукових досліджень у галузі науки «Державне управління». У заході, який проходив у режимі відеоконференцзв’язку із Дніпропетровським, Львівським, Одеським та Харківським регіональними інститутами державного управління академії взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, голови та вчені секретарі спеціалізованих вчених рад, провідні фахівці та експерти в галузі науки «Державне управління», відповідальні секретарі редакційних колегій фахових видань з державного управління, голови та їх заступники, вчені секретарі та члени спеціалізованих вчених рад.

У заході взяла участь в.о. завідувача кафедри теорії та практики управління Чукут Світлана Анатоліївна, голова підкомісії Публічне управління та адміністрування сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Вона представила учасникам наради-семінару проект стандарту вищої освіти PhD – доктор філософії.

У ході заходу учасники обговорили проблематику актуалізації напрямів проведення дисертаційних досліджень, оприлюднення їх результатів, а також відповідність підготовки та захисту дисертацій в галузі знань «Публічне управління та адміністрування» вимогам постанови KMУ від 23.03.2016 року № 261 «Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)».

Дізнатися більше